Hakkımızda

Şirketimiz İstanbul’da sektörde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış deneyimli kadrolarca kurulmuştur. Sektörde eksiklikleri görüp sektöre yeni bir yön vermek için kurumsal bir yapı oluşturmayı hedeflemektedir. Firmamızın bütün önceliği kaliteli, uygun maliyetli ve zamanında doğru işler başarıp mutlu müşteriler yaratmaktır. 

 Şirketimiz geniş bir ürün yelpazesi ile çok sayıda sistem üreten ve tedarik eden lider firmalardan biridir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde, maliyetleri sizlere faydası yönünde optimize ederek uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Bahçelievler Pimapen PVC Pencere

Çalışkan ve özverili profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından desteklendiğimizden, ülkenin her tarafına yayılmış müşterilere birinci sınıf ürünler sunabiliyoruz.

Uzmanlarımız, ürünleri piyasanın en iyi ve güvenilir markalarından temin edilen mükemmel kalitede malzemeler kullanarak üretmektedir.Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi yetenekli ve tecrübeli çalışanlarımız ve güçlü kurumsal yapımız ile farklılaştırıyoruz. Doğru çözümü bulmak için önce sizi eksiksiz dinliyoruz. Ne istediğinizi anlıyoruz. Uygun çözümler ve sistemler öneriyoruz. Tüm müşterilerimizin taleplerine yönelik çözüm odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sanayide sorunsuz üretim yapabilmek için imalatta kullanılan teknolojiler zamanında güncellenmektedir.

Ürünlerimiz CE ve TSE kalite standartlarına sahiptir ve müşterilerin çeşitli gereksinimlerine uygundur. Ayrıca kurum içi kalite test birimimizde ürün ve hizmetlerin kalitesini kusursuzluk sağlayacak şekilde test ediyoruz.